Ми володіємо великою базою різних музичних колективів, музикантів різних жанрів. Це може бути незабутнє поєднання арфи з флейтою, класичне тріо або естрадний колектив, цілий академічний оркестр, дует кращих вокалістів або професійний DJ, а також найсучасніше світлове і звукове обладнання.Саме ваша промо-акція запам'ятається всім. Для нас немає нічого неможливого.

Промоутери для вас

Промоутери  агенції МИР ТОРЖЕСТВА для роздачі рекламних зразків,візиток,флаєрів. Промоакції, Музичне обладнання.
Ми пишаємося своїм промо-персоналом. У нас працює справжня професійна команда. Ми любимо захоплювати людей, викликати у них інтерес і симпатію.Комунікативні навички і знання наших промоутерів ―багаторічна практика та досвід.
Досвідчені менеджери допоможуть точно визначити цільову аудиторію і сконцентрувати зусилля тільки на тій категорії споживачів, кому будуть цікаві ваші товари та послуги.
Ми допоможемо правильно спланувати промоакцію – визначимо час і місце її проведення, необхідний обсяг рекламної продукції, розробимо макети листівок і надрукуємо їх.

 

Презентація нових авто NISSAN та RENO оранізатори святкової атмосфери  Команда PROFI creative team разом з агенцією організації свят МИР ТОРЖЕСТВА

Промо-акція автомобильний салон Рено

Промо-акція магазин Фокстрот

відкриття магазину Малина

відкриття благодійного фонду "Європейский"